Утре ( неделя бг ) в Vidéotron Centre, Квебек, Канада, местния любимец и бивш световен шампион Лучиан Буте ( 32 – 2, 25 KO ) ще се изправи срещу световния шампион на IBF в супер средна категория ( до 76, 2 кг ) Джеймс Дегейл ( 21 – 1, 14 KO ).
Хауърд Грант, треньор на Лучиан Буте, обвини Дегейл в използването на нечисти прийоми в миналото и го предупреди, че може да очаква удар в топките, ако се опита да направи това и утре.
“ Ако Дегейл играе мръсно или се опита да прибегне до такава тактика, той ще получи лакът е лицето. Може рефера да го предупреди, ако не го направи, той ще получи лакът в лицето или удар в топките. Много мразя, когато някой се опита да ти влезе под кожата. Ако той се опита да играе мръсно аз ще накарам Лучиан да го удари с лакът право в шибаната мутра на боксовия ринг, докато рефера е с гръб към тях. Ако играеш мръсно, и ние ще играем мръсно. „
Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

