Том Аспинал трябва да изчака още няколко месеца преди да започне спаринги

Въпреки че през последните седмици шампиона на UFC в тежка категория Том Аспинал публикуваше клипове със свои тренировки и споделяше информация, че възстановяването му протича повече от гладко, се оказа, че той трябва да изчака още няколко месеца преди да започне да прави спаринги.

Аспинал се би за последно през октомври миналата година, когато в двубоя срещу Сирил Ган, ‘Bon Gamin’ му бръкна в очите и той не успя да продължи двубоя. Британецът се оперира и все още се възстановява.

„Току-що излезе последното ми изследване от скенера. Мислех, че вече всичко е наред и лекарите ще ми позволят да тренирам пълноценно и да провеждам спаринги, за да се бия веднага, но всъщност ми разясниха, че ми дават още няколко месеца да се възстановя. Затова продължавам да чакам разрешение,“ каза Аспинал.

Том Аспинал очаква да се изправи в обединителен двубой срещу победителя от двубоя за временната титла между Алекс Перейра и Сирил Ган, който ще се проведе на 14 юни на UFC Freedom 250 в Белия дом.




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *