“ Супермен “ : “ моята голяма цел е да отнема титлите от Сергей Ковальов „

адонис4

Световния шампион на WBC в Лека тежка категория ( до 79, 4 кг ) Адонис “ Супермен “ Стивънсън ( 25 – 1, 21 КО ) се надява, да изиграе обединителен двубой с първенеца на WBA , WBO, IBF Сергей Ковальов, който се явява и негов задължителен претендент.

През 2014, имаше идея двамата да се бият, но всичко пропадна, защото се биеха за различни телевизионни канали. Стивънсън за ШоуТайм, Ковальов за HBO. “ Супермен “ също така отрича и версията, споделяна от мнозина, че неговия адвокат / промоутор Ал Хеймън е отказал да го изправи срещу Ковальов.

“ Много хора си мислят, че Ал Хеймън е попречил на провеждането на тази среща. Но това не е вярно.“ споделя “ Супермен „. “ Погледнете колко време отне да се организира двубой между Мани Пакиао и Флойд Мейуедър. Има много фактори, които влияят върху това. Ние с Ковальов искаме да се бием. Но за да стане това, е нужно съгласието на HBO и ШоуТайм. За съжаление хората не разбират това. Оставам всичко в ръцете на Ал Хеймън.“

“ Титлите, които в момента държи Ковальов, трябваша да се ги оспорвам, в среща срещу Бърнард Хопкинс, но той смени медията, и за това всичко пропадна. Сега поясите са в Ковальов и аз ще го преследвам. Защото те са моята голяма цел. Ще направя всичко, за да ги спечеля. Така ще сбъдна своята голяма мечта, да стана абсолютен световен шампион.“




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *