Александър Красюк, промоутър на украинския претендент в полутежка категория Александър Усик, в коментар за xsport.ua разкри за предложение, което е било направено на световния шампион на WBO в полутежка категория поляка Кшиштоф Гловацки.
“ Ние предложихме на Гловацки да проведем двубой в края на юли – август в Одеса и хонорар от 350 хиляди долада. Той поиска време за размисъл.
Според Атлетическата Комисия на щата Ню Йорк, за двубоя си със Стив Кънингам той е получил 150 хиляди долара. „ каза Красюк.

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:
