Бившия шампион на UFC в Средна категория ( до 83, 9 кг ) Андерсон Силва ( 34 – 6 ) публикува на своята страница в Инстрагам гневно обръщение към своите критици. Той намекна, че това са неудачници и нещастни хора.
“ Честно казано, аз вече не гледам UFC. Разбира се, ако не се налага да се готвя за някоя среща или ако на някой мой тренировъчен партньор не му предстои двубой. Прекалено много хора говорят лъжи и глупости. Гарантирам ви, че повече от критикуващите никога не са постигали какъвто и да е успех в своя живот. Ако все пак са го направили, то след това те не са намерили своето щастие.“ пише Андерсон. “ Винаги съм казвал, че шампионския пояс принадлежи на Бразилия, а не на конкретен човек. Ще бъда доволен, когато пояса бъде тук. Не гледах сам срещата, но стисках палци за Витор Белфор, защото той представлява Бразилия.
А сега за моя случай с допинг- пробата. Очаквам с нетърпение заседанието на Комисията. Никога не съм лъгал и вкарвал допинг в тялото си. Ако вие се съмнявате в мен, то само погледнете моите срещи в Япония, където се биех в категория до 80 кг, защото нямаше такава до 84 кг. Приемах да се бия срещу съперници тежащи по 90 – 100 кг. Така че на всички “ ескперти “ ще кажа отидете и проверете фактите.
Искам да се извиня на всички мои фенове, които ми вдъхват кураж и дават сили да продължа. Те ме критикуват, но с цел да се развивам, а не да ме унижават. Не искам да си мислите, че съм груб. Мен ме изкарват извън нерви всичките лъжи и фалшиви обвинение. Аз не живея в стъклена клетка. Не съм светец, но никога не съм се опитвал да наклеватя и очерня някого. Но за съжаление не мога да угодя на всички.“
Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

