След три дни Крис “ Киборга “ Сантош ще направи своя дебют в UFC срещу Лесли Смит на UFC 198. Кариоката сподели очакванията си от предстоящия двубой.
Шоуто ще се проведе тази неделя в родния град на “ Киборга “ в Куритиба, и Крис благодари на ръководството на UFC, че те са й дали шанс да се бие пред своите сънародници.
“ Всеки ден, по- време на сутрешния си крос, мисля, за този двубой. Мисля за всички свои фенове, зрители, сънародници. Тези мисли не излизат от главата ми всеки ден. „ каза Сантош.
“ Не мога да повярвам, че това се случва. „ каза Крис за така дългоочаквания си дебют в UFC. “ Това отне две дълги години. Аз съм изключително щастлива от тази възможност. „
Припомняме, че “ Киборга “ вече от много време се опитва да “ пробие “ в UFC, но до този момент шампионката на Invicta FC не можеше да участва, защото в промоушъна има само две теглови категории – 56, 7 кг и 61, 2 кг. Крис е прекалено голяма за тези категории и затова се бие в категория перо до 65, 8 кг. На предстоящото шоу тя ще се бие в междинна категория до 63, 5 кг. Кариоката ще се постарае да нокаутира Лесли Смит и да направи голямо впечатление.
“ Всеки боец си има стил на игра, моят е постоянна агресия. „ каза Крис. “ Винаги се подготвям за 5 рунда, но аз съм много агресивна и затова моите срещи приключват още в първия или втория рунд. Сега ще се случи същото – аз ще вляза в клетката, за да си свърша работата и да приключа със Смит възможно най- бързо. „

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:
