Иван Дичко е готов да проведе реванш с Антъни Джошуа

Ако положителната допинг-проба попречи на Джарел „Голямото бебе“ Милър да се изправи срещу световният шампион Антъни Джошуа на 1 юни, поставения под # 15 в ранглистата на WBA Иван Дичко е готов да го замени на ринга.

28 годишният казахстанец, който е двукратен олимпийски шампион в супер тежка категория, има история с настоящия шампион на WBA Джошуа. Дичко спорно загуби от Антъни Джошуа (11-13) на полуфиналите на Летните олимпийски игри през 2012 г. в родината на Джошуа Англия.

„Той знае, че не ме победи тогава и сега не може да ме победи,“ каза Дичко. „Той получи домашно съдийско решение и в крайна сметка „спечели“ моя златен медал. Сега е неговият шанс да докаже, че е заслужавал победата, която тогава му беше подарена. Аз се намирам в отлична форма и съм готов да се бия!

Той е същият боксьор, какъвто винаги е бил. Той получава удари във всяка битка и след това използва мощта си, когато опонентите му се уморят. Знам точно как да го победя. Вече съм го правил.

Не изпитвам никакво неуважение към „Голямото бебе“. Ако в крайна сметка той се бие, ще се радвам за него, но ако Антъни Джошуа се нуждае от опонент на 1 юни, аз съм този, който заслужава да се изправи на ринга срещу него. Чакам отговор от твоите хора, Антъни.“




1 Коментар

  1. Иво април 18, 2019 12:38 pm  Отговор

    Дичко избухна добър начин да влезеш в медийното пространство

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *