.jpg)
Еди Хърн е уверен, че Анди Руиз младши е на борда за реванша срещу Антъни Джошуа.
Втората битката между двамата е планирана за 7 декември в Саудитска Арабия.
„След две седмици ще проведем прескоференция. И двамата бойци ще са там. Избирахме между Саудитска Арабия, Лондон, Ню Йорк. Анди Руиз младши е напълно прав да задава въпроси, както и неговият екип. Не биха си вършили работата, ако не го бяха правили. Отговорихме на всичките им въпроси. Може би след ден или два Руиз ще обяви двубоя.
Той искаше реванша да е на неутрална територия. Руиз не искаше да идва във Великобритания. Не можете да се оплаквате от Великобритания, a след това да оплаквате от неутрално място. Боговете му дадоха възможност. И благодарение не боговете победи. Той го заслужи. Но бъди мъж. Изпълни договора. Това е, което той ще направи. Това е, което неговият екип ще направи. Том Браун, Ал Хеймън, Луис Де Кубас, всички тези хора са изцяло на борда, за да изпълнят обещанието си, те ще го предоставят писмено, според закона,“ каза Хърн.
Ако е така жалко за Кобрата. Ще трябва да чака. До тогава му трябват може би 2 мача. Добре е за поддържането на формата. Само със спаринги не става.
Руиз вече потвърди, че мача ще се играе в Саудитска Арабия