Главният изпълнителен директор на Matchroom Boxing, Еди Хърн, отговори на нападките на Дейна Уайт, че не го счита за съперник.
„Боксът не е за него. Това е най-лошият бизнес на света. Не очаквах да избухне толкова рано… Той не може да ми връзва обувките. Седи си там и разказва истории, сякаш е създал тези невероятни блокбъстър шоута по стадионите. Още не е излязъл от гаража. Буквално е направил, четири шоута и съдържанието им е напълно посредствено.
Продължавам да работя с Турки Алалших. Познавам го и знам какво очаква и каква е визията му за бокса. Той ще седи край ринга и ще гледа шоутата на Zuffa и въобще няма да остане впечатлен от онова, което вижда. Такава е истината. Той обича големите шоута. Обича страхотните битки. Обича силните карти, големите имена, разпродадените стадиони и шума около бокса. А тези шоута на Дейна Уайт са посредствени, ето какви са. Посредствени,“ каза Хърн.
Тази година Zuffa Boxing промотира четири боксови шоута, всяка една в неделя вечер в Лас Вегас, като последната от тях беше с основно събитие двубоя между Джай Опетая и Брандън Глантън. Опетая победи в доста слаб мач с единодушно решение.

Абе поне Уайт се опитва да направи перлемите забавни за гледане…