“ Динамита “ призна, че има проблеми с коляното, предпочита да се отегли

маркес

Бившият световен шампион в четири различни теглови категории Хуан Мануел “ Динамита “ Маркес ( 56 – 7, 40 KO ), разкри, че контузеното му коляно продължава да го тормози и продължаващия проблем евентуално може да му попречи да се бие през 2015 г. Което на практика ще доведе и до неговото оттеглянето от бокса.

Маркес пострада при победата си над Майк Алварадо през май. Контузията за съжаление се влоши през последните месеци. Легендарния ветеран се надяваше да изиграе втори двубой през 2014 г. Но когато започна да тренира, неговата контузия се обади отново и “ Динамита “ бе принуден да спре с тренировките.

Тогава , Маркес каза „коляното не се справи с натоваранията, така, както очаквах.“

„Това беше добра година. Изиграх само един двубой, но се справих добре. Аз исках да направя още една среща, но обстоятелствата възпрепятствали тренировъчния ми процес, попречиха на това. Имах проблеми с коляното още преди срещата с Майк Алварадо. Но това все пак беше добра година. Феновете напълниха Ингълууд форум. Залата, в която започна моята кариера в САЩ. Почуствах се много добре. Доволен и щастлив. “ споделя Маркес.

“ Знам, че феновете искат да ме гледат. Аз не искам да се отеглям, но ако тялото не ми позволи, ще бъда прниуден да го направя.“




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *