Джо Джойс ще се бие с Артьом Сусленков в картата на Гасиев срещу Йока

Сребърният медалист в супер тежка категория от Олимпийските игри в Рио Де Жанейро през 2016 г. Джо Джойс ще се завърне на боксовия ринг срещу непобедения руснак Артьом Сусленков.

Срещата между двамата ще се състои в подгряващата карта на двубоя между ‘редовния’ шампион на WBA в тежка категория Мурат Гасиев и Олимпийския шампион от Рио Де Жанейро Тони Йока, която ще се проведе на 11 юли в Москва, Русия.

Джойс (16-4, 15 КО) се би за последно през април 2025 г., когато загуби от Филип Хъргович с единодушно решение. Британецът е в серия от две загуби.

Сусленков (14-0, 9 КО) се би за последно през април тази година, когато нокаутира Артур Ман в третия рунд. Руснакът притежава континенталната титла на WBA и европейската титла на IBF в тежка категория и е смятан за един от най-опасните изгряващи претенденти в дивизията.




1 Коментар

  1. ludmil юни 8, 2026 3:12 pm  Отговор

    Някой ще се пенсионира

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *