Александър Усик има план Б

Срещата между обединения световен шампион в тежка категория Александър Усик и легендарния кикбоксьор Рико Верховен, насрочена за 23 май в Египет, може да бъде пренасрочена за друга дата и място.

Причината е в продължаващите бойни действия в Близкия изток, които, макар и да не засягат пряко Египет, се отразяват негативно на региона като цяло.

Както самият Усик заяви пред украинските медии, неговият екип „100% обмисля План Б“, но самият той не мисли за него и просто се подготвя.

Световният боксов съвет (WBC) санкционира двубоя между Александър Усик и Рико Верховен като битка за титлата, въпреки че холандският кикбоксьор е провел едва един професионален мач преди много години. Поясите на IBF и WBA, които Усик също притежава, няма да бъдат заложени в този двубой.




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *