
Според легендарният руски боец Фьодор Емеляненко предстоящият му четвърфинален двубой от турнира на Bellator Гран-При в тежка категория срещу Франк Мир е знаково събитие. Двубоят между Емеляненко и Мир ще оглави турнира Bellator 198, който ще се проведе на 28 април в Роузмънт, Илинойс, САЩ.
“ Мисля, че това ще бъде много добра битка, „ каза Емеляненко пред The MMA Hour. “ Франк е бивш шампион на UFC и ми се струва, че нашите фенове очакват тази битка. Чакат я много време. Така че мисля, че ще бъде интересно. За мен това е знаково събитие.
“ Не споделям мнението на Мир, че смяната на ринга с клетката е повлияла на моя стил. Чувствам се добре както на ринга, така и в клетката. Аз редовно използвам клетката в подготовката и работя в нея извън сезона. Освен това в момента практически не ряботя на ринга, а работя в клетката. „

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров