Фабрисио Вердум: Бях претренирал преди втория двубой а Алистър Овърийм

Бившият шампион на UFC в тежка категория Фабрисио Вердум разкри причините за поражението си от Алистър Овърийм през 2011 г., и изрази увереност, че след третия мач срещу холандеца ще получи реванш срещу шампиона Стипе Миочич. Двубоят между Вердум и Овърийм ще се проведе на 8 юли на турнира UFC 213 в Лас Вегас.

“ Победих Овърийм в първия двубой с кимура, но претренирах преди втората ни битка. Никога в кариерата си, не съм се чувствал толкова зле. Преди втория двубой претренирах жестоко. Аз постоянно лежах по гръб, приканвах го в партер, публиката бурно ме освиркваше, но го направих заради своите инстинкти. Знаех, че бразилското жиу-житцу ще ме спаси, защото нищо друго не можех да направя. Не знаех дали той щеше да ме нокаутира, но аз бях изтощена, затова лежах по- гръб.

Сега всичко е в миналото, резултата в нашите битки е 1: 1. Аз съм напълно уверен в своите способности, успях да избегна травма по време на тренировъчния лагер. В момента шампион е Стипе Миочич, аз го следвам в ранглистата, така че след победата над Овърийм, планирам да получи шампионския двубой, „ каза Вердум в интервю за MMA Fighting.

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *