
Бившият шампион на UFC в лекатежка категория 41 годишния легендарен американец Тито Ортиз ( 18 – 12 ММА ) използва социалната мрежа, за да обяви новината, че предстоящия му двубой срещу бившият претендент в UFC 39 годишния му сънародник Чаел Сонен ( 28 – 14 ММА ) ще бъде последният в неговата кариера.
“ Бих искал да благодаря на Дейна Уайт и на UFC, че няма проведат турнира UFC 208 в една и съща вечер с моя последен двубой! , „ написа Ортиз.
Припомняме, че срещата между Ортиз и Сонен ще се проведе на 21 януари на Bellator 170 в Инглууд, Калифорния в легендарната зала “ Форум “ . А планирания от UFC – турнир UFC 208, който също трябваше да се проведе на 21 януари в Калифорния беше пренасрочен за 11 февруари в Ню Йорк.

================================================================
Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, и подкрепете съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров