
Райън Бейдър не смята, че битката срещу Даниъл Кормие някога ще се осъществи, но ако все пак се случи, той е убеден, че ще го победи.
След доминиращата си победа над Мат Митрионе на Белатор 209 в полуфиналите на турнира Гран При на Белатор в тежка категория, Бейдър(26-5 ММА) е на една победа от това да се превърне в двоен шампион на организацията. Той вече притежава титлата в лека тежка категория и ако спечели турнира, ще добави втори колан в колекцията си.
“ Обичам предизвикателставата и искам да бъда най-добрият в света. Кормие е доминиращ шампион, един от най-добрите бойци в историята. Разбира се, имам желание да се бия с него, но това никога няма да се случи.
Той е доста удобен противник за мен. Ако се бяхме срещнали преди пет години, не мисля, че щях да се представя по най- добрият начин, но сега мога да го победя, „ каза Бейдър.

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров