Промоутъра на Паркър: Феновете искат да видят двубой между Джоузеф и Антъни Джошуа

Новозеландския промоутър Дейвид Хигинс, представляващ интересите на световния шампион на WBO световен шампион в тежка категория Джоузеф Паркър ( 23 – 0, 18 КО ), заяви, че клиентът му би могъл да се изправи срещу бившият шампион на WBC в полутежка категория Тони Белю ( 29 – 2 – 1, 19 КО ), за да се повиши интереса към евентуалния двубой срещу Антъни Джошуа ( 19 – 0, 19 КО ).

От промоутърската компания Duco Events, ръководена от Хигинс, вече са провели ппредварителни разговори с Белю и Джошуа, твърди Скай Спортс. Според информацията, от лагера на Паркър в следващите няколко седмици ще направят изявление по отношение на битката с Хюи Фюри ( 20 – 0, 10 КО ), която беше планира да се проведе през май, но беше отложена поради контузия на британеца, но приоритет е двубой срещу Белю. Както обаче, и за “ Бомбандировача “ , който призна, че среща с Паркър е по-привлекателна за него от реванш с Дейвид Хей.

“ Ако Джоузеф Паркър победи Белю, интереса към него във Великобритания би се повишил, – каза Хигинс. – След това двубоя Паркър – Джошуа може да се проведе на “ Уембли “ следващото лято. Все пак, това е само спекулация. Сега Джоузеф и треньора му са фокусирани само върху задължителната защита на титлата. Докато Паркър и Джошуа побеждават, тяхната битката ще се проведе. Фенове искат да видят тази среща. Промоутъра на Джошуа, Еди Хърн, не представя никакви конкретни предложения по отношение на организареното на двубой. Всичко, което казва е обичайната реторика. Това, между другото, се отнася и за ситуацията с Белю. Но ние имаме диалог. Не мисля, че Хърн иска да избегне сраженията. Но аз го помолих да даде подробности, някои цифри. Засега всичко това са само приказки. “

=======================================================================

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




2 коментара

  1. strelecaaa юни 23, 2017 2:11 pm  Отговор

    Аз не мисля,че Паркър може да се противопостави дори малко на Джошуа. Пулев ще бъде по сериозна съпротива на англичанина, отколкото Паткър.

  2. Иво юни 23, 2017 1:40 am  Отговор

    Къде лятото като културиста има две задължителни защити и бой с Кличко може би тоя трябваше да се бие с Уайлдър и да избяга от тая глупава защита че тая среща ще е по-лоша и от тая с Лърч

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *