Нейт Диаз поднови тренировки


Измина повече от година, откакто феновете на MMA видяха Нейт Диаз в клетката. Това се случи в реванша срещу Конър Макгрегър, загубен със съдийско решение на мнозинството.

Феновете на американския боец обаче днес имаха причина за оптимизъм, тъй като Диаз в Инстаграм съобщи, че се завръща.

“ Добра работа с моя приятел Люк. Връщане в действие # Звяр, „ написа Диаз.

Това, разбира се, не означава, че Нейт Диаз ще се бие отново. Но във всеки случай, той влиза във форма, което оставя вратите за връщане в октагона отворени.

Въпреки че все още не е известно какво ще прави Диаз, тъй като той многократно изяви желанието си да последва стъпките на Конър Макгрегър и да пробва силите си в професионалния бокс. Това бе улеснено от позицията на Атлетическата Комисия на щата Невада, която не вижда никакви пречки Диаз да не получи боксов лиценз.

https://fightnews.info/images/2AjR3FNFRQa_tFdW3HPsSg.jpg

Уважаеми приятели!

Надяваме се на Вашата подкрепа!

Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *