Мегън Андерсън предизвика “ Киборга „

Крис “ Киборга “ Жустино (17-1 ММА) беше предизвикана от шампионката на Invicta FC в категория перо Мегън Андерсън (4-2 ММА). Шампионката заяви, че е готова да дебютира в в UFC в двубой срещу “ Киборга “ на 29 или на турнира UFC 214, който ще се проведе в Анахайм, Калифорния.

“ Мисля, че този двубой трябва да се проведе. Струва ми, че времето за това настъпи. Ако Жермейн не може да направи това, нека да разиграем титлата шампионка на народа. Нямам нужда от повече време. Ще бъда готова за 29 юли. Да го направим, “ – каза Меган в интервю по скайп по време на предаването “ The MMA Hour „.

Припомняме, че според няколко източника, Жустино има две битки, които й остават от сегашния й договор с UFC. От UFC таят надежда да организират двубой на Жустино срещу Де Рандеми за шампионската титла на UFC 214, но не е известно дали срещата ще се проведе.

========================================================

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *