Куинтън Джаксън и Кинг Мо с култови изказвания на прескоференцията си

След като беше обявено, че реваншът между Куинтън “ Рампейдж “ Джаксън (37-11 ММА) и Мохамед “ Кинг Мо “ Лавал (20-6 ММА) ще се проведе в тежка категория на 31 март на турнира Bellator 175, двамата бойци проведе прескоференция.

Припомняме, че първия двубой, който се проведе в лека тежка категория беше спечелен от Джаксън след съдийско решение.

По- време на прескоференцията Лавал се присмя на факта, че битката ще се проведе в тежка категория, каза, че Рампейдж е извън форма, че тежи около 130 кг и че изглежда като бременен, a също така добаеи, че има гърди размер “ D “ .

“ Аз съм твърде стар да свалям килограми, за да вляза в категория до 93 кг “ – каза Джаксън. „ Аз имам твърде голям задник. Аз имам големи крака и задник. Не трябва да се бия в лека тежка категория. Сега аз вече съм голямо момче.

Но ти нарани чувствата ми, Кинг Мо. Ти ме нарече дебел. Ти попадна в целта, това беше удар под кръста. Но аз не съм казвал нищо за твоята грозна комбинация от мустаци и брада. Не съм казвал нищо за смачканите ти уши като на Гремлин. „

Лавал не спря да говори за теглото на Джаксън.

“ Ти казваш, че вдигаш тежести, единственото нещо, което вдигаш са понички, „ каза Лавал. “ Казваш, че имаш големи бицепси от вдигането на тежести. Но това е от чипса и бирата. Чух, че ще тренираш с Кобаяши за този двубой. “

– “ С кого? “ – попита Рампейдж.

“ С Кобаяши, участник в състезания по надяждане с хотдог. С него ще тренираш. „

Джаксън заяви, че ще посвети голяма част от времето си върху защита от борбата, която заема голяма част от игровия план на Лавал.

“ Ти ще се опиташ да ми се мушнеш в краката – каза Джаксън. “ Това е, което ще се опиташ да направиш. Ти си падаш по краката ми. Ти си влюбен в краката ми, Кинг Мо. „

==========================================================

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




1 Коментар

  1. Иво януари 24, 2017 2:31 pm  Отговор

    Това с Кобаяши ме разби

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *