
Шампионката на UFC в категория перо Крис “ Киборга “ Жустино не е сигурна, че двубоят с Холи Холм на UFC 219 в Лас Вегас задължително ще се проведе в стойка.
“ Не знаем какво ще се случи, „ каза Жустино. “ Ще бъде страхотна битка и трябва да съм готова за всичко. Стилът на всеки боец е различен, но в моята игра има много умения, за които хората все още не знаят. Аз съм двукратна световна шампионка по бразилско джиу- джитцу и мога да се опитам да я задуша.
Миша Тейт вече показа начин. Знаете ли, мога да се бия в стойка, мога да нокаутирам Холи, но имам много неща, които мога да направя, защото постоянно се подобрявам. Фенове имат право да очакват от мен нещо повече от размяна в стойка и нокаут. Те могат да видят различен Киборг.
Уважавам всичките си съпернички. Знам, че Холи ще бъде голямо предизвикателство за мен, защото играта й е различна от тази, с която съм се сблъсквала преди. Но аз тренирах много и съм готова. „

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров