Жозе Алдо: Аз ще се върна

Бъдещето на Жозе Алдо ( 26 – 3 ММА ) бе поставено на карта след като бившият дългогодишен шампиона на UFC в категория перо беше брутално пребит от временния шампион Макс Холуей ( 18 – 3 ММА ) по- време на техния обединителен двубой, който се проведе на турнира UFC 212 миналата събота в Jeunesse Arena в Рио де Жанейро, Бразилия.

Алод не говори след загубата си и не присъства на пресконференцията след UFC 212. Днес обаче Алдо публикува изявление в социалната мрежа:

“ Бъди доволен от действието, а говоренето остави на другите – Балтазар Грациян.

Искам да благодаря на моя “ баща “ Андре Педнейрас, и на най-добрият отбор в света – Nova Uniao, защото без тях, аз нямаше да стана шампион на народа. Искам да благодаря на целия си треньорски щаб, който свърши страхотна работа и ме подготви за битката, както и на всички свои фенове, които винаги са ме подкрепяли – за вас е моята любов и благодарност. Буквално останах безмълвен от окуражителните думи по мой адрес, които получавам и до днес. Благодаря ви.


А всички други могат да вървят на майната си, защото аз ще се върна! Ние падаме за да се изправим! Това е всичко! Ще се върнем! „
– написа бразилеца в Инстрагам.


=========================================================================

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




1 Коментар

  1. Васил юни 6, 2017 10:59 am  Отговор

    ПРОДЪЛЖАВАМЕ НАПРЕД

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *