
Предстоящата битка на Антъни Джошуа срещу Джарел Милър в „Медисън Скуеър Гардън“ счупи рекорда за най-бърза предварителна продажба на билети за боксово събитие провело се в историята на легендарната зала.
Джошуа ще защитава световните си титли на WBA (супер), IBF, WBO и IBO в тежка категория срещу Милър на 1 юни в Голямата ябълка.
Феновете изпитват голям апетит да видят американския боксов дебют на британецът в задния двор на непобедения Джарел Милър и изкупиха предварително пуснатите билети за два часа по време на продажбата.
Основната продажба на билети ще започне на обяд във вторник, 19 февруари, след като се извърши предварителната продажба в понеделник за членовете на Matchroom Fight Pass, като феновете се надяват да получат шанса да видят британската звезда.
Наистина това говедо не се нокаутира лесно може и да изкарат целия мач
Аз пък не очаквам изобщо Милър да бъде нокаутиран. Много хора го подценяват или по скоро надценяват щангиста.
А кой очакваш да вземе решението?
Джошуа не се впуска да се сбива вече както в началото така че може и да се проточи повече време аз очаквам между 4 – 7 рунд.
Е, аз не казвам, че ще го нокаутира моментално. Просто, че слред втория ще го натисне и постепенно ще го доминира, докато дойде и нокаута.
Джошуа ще излезе за нокаут, ще вдигне темпото след втория рунд и в крайна сметка ще го нокаутира, въпрос на време ще е. Тук риска е напълно оправдан,ще впечатли а в същото време Милър трудно ще му отговори, защото е по-бавен от него, няма единичен мощен удар,а и Джошуа има добра поносимост
Няма опасност на Джошуа мача да е скучен. Митко е дал много точен пример със Кличко направиха мача на века в тежка. Фюри Кличко счупи рекорда за скучен мач , даже самия Фюри накрая се изненада как така е победил след като нищо не е сътворил
Сега сигурно Милър ще каже, че неговите фенове са изкупили билетите, защото искат да го видят как печели титлата..
Феновете в Англия казват пък че Хърн ги е купил за да ги продава по скъпо в някакъв сайт 🙂 ще видим това ще е интригата ще продаде ли цялата зала и то като билетите са по скъпи от първия бой на Уайлдър Фюри ако го направи ще докаже че е по голямо име от Уайлдър в САЩ егати унижението за мелницата 🙂
Това малко конспиративно,но има някакъв смисъл. Хем би се симулирал огроменинтерес,хем двойна печалба от продажби на черно..
Те Хърн за това почнаха да го освиркват в Англия защото билетите за срещите на Джошуа свършваха бързо и след това се продаваха двоино в някакъв сайт 🙂 дали Хърн ги е взимал и продавал там няма как да знаем…
Не знам как даваш за пример най скучния точкар във бокса Фюри който всъщност той бяга по въжетата и клинчи. Хората на негови мачове заспиват или се бият от скука насред публиката. Това се случи със мача му срещу Сефери. Счупва рекорди със най малко нанесени удари за 12 рунда. Пусни си мача Фюри и Кличко и после Джошуа и Кличко и тогава прецени кое е атракция и кое скука. Погледни им и статистиката и процентите нокаути.
Някой неща никой не може да ги разбере, като например мачовете на Флойд, дават милиарди а след това реват, че са им откраднали парите и мачът не си е заслужавал, а Флойд пак е бягал цял мач по въжетата. Модно ли е какво, иди ги разбери. Дано не съм прав, но си съществува опасността Джошуа да превърне мача в поредната скука с точкуване и някой клинч. Дано наистина не се е уплашил и славата да го е победила, за да покаже нещо различно от последните си срещи, в противен случай ако продължава така това ще му е края, а беше голяма надежда. Дано ни изненада, както Фюри изненада всички с това което направи и рез последната година и когато направи Кличко луд.
Смята се ,че Американската аудитория са дебили , за които за да разберат ,че някой съществува трябва да дойде на тяхна територия , да бъде представен , рекламиран , излъчван и т.н… Все едно ,че няма интернет или глобализация… Бионсето ще се пръсне от яд горкия…Ще излезе ,че Британец шампион е по- популярен в САЩ от Американец шампион…
Джошуа го рекламират в САЩ ходи в някакви тоукшоута но чак пък да разпродаде залата с това ще е изненада. Иначе американските хардкор фенове го знаят ще видим 🙂
Аз лично си признавам че ще се изненадам ако продадат залата Уайлдър тогава не знам какво ще говори 🙂
Нали никой не го познавал , хаха какви глупости се пишат само