Атъни Джошуа планира да покаже на Кубрат Пулев, че той е безспорният “ крал на ринга“ , когато двамата се изправят един срещу друг на 28 октомври в Кардиф.
Джошуа ще защитава световните си титли на WBA и IBF в тежка категория срещу задължителния претендент на IBF Пулев на “ Принсипалити Стейдиъм “ ( бившият Милениум ), и британеца има намерение да поднесе шоу на феновете в Уелс.
“ Мисля, че той е много талантлив, той е олимпийски бронзов медалист ( изглежда, че Джошуа бърка Кубрат Пулев с брат му Тервел Пулев, който е бронзов медалист от Олимпийските игри в Лондон през 2012 г. ), което говори за неговата класа. Той е звезда в собствената си страна, той е като крал в България и ще иска да се представи по най- добрият начин.
Независимо от това, което гледам в ютуб, всичките ми съперници винаги идват по- нахъсани, когато се изправят на ринга срещу мен. Затова трябва да съм подготвен да срещна гладен и свиреп Пулев. „
Пулев се би с Владимир Кличко за същия колан през ноември 2014 г., и Джошуа знае, че не може да си позволи да подцени противника си.
“ Той озори Владимир в един момент, когато се би с него, и хората забравят това, – каза Джошуа. – Трябва да съм мотивиран, защото ще защитавам световна титла, и това е голяма отговорност.
Считам, че той ще работи постоянно с джеба си и ще се накланя назад в източноевропейски стил. Ще трябва да му покажа, че съм хулиган на ринга и че съм кралят на бокса. Ако мога, бих искал да спечеля своята 20-та победа с 20-ия си нокаут.

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Иво, изглежда Джошуа няма да подцени нашия и ще търси нокаут за статистиката си.
Не е добре 🙂 това обаче се надявам да не му попречи да излезе 120кг или повече 😀
Мисля че нашия е прецакан, разгадали са го – на заден крак и ляв прав😀