Бившият световен шампион в тежка категория Тайсън Фюри непрекъснато изненадва феновете на бокса със своите необичайни действия и понякога странни изявления.
Фюри отправи остри критики и осмя шампиона Антъни Джошуа, но похвали и подчерта силата на Тони Белю, който е провел в тежка категория само една битка, а в действителност не принадлежи към тази дивизия.
“ Той казва, че не се страхува от големите момчета и е готов да се бие с тях. Аз не знам колко истински е Белю в коментарите си, но това е още доходоносна битка за двамата боксьори. Ние си изкарваме прехраната, като се удряме в лицето. Това ще бъде добра битка за мен.
Тони е бърз боксьор и независимо дали е от полутежка или лека тежка категория, той определено има предимство в скоростта и движението пред мен. Това е добро оръжие в ръцете му, което Тони може да противостои на моята физика, освен това има достатъчно мощ. Видях Белю да нокаутира много момчета. Може би това е трудна битка, но бих я приел „, каза Фюри.
Тони Белю остана без опонент, след като Дейвид Хей беше контузен и насрочения за 17 декември в Лондон реванш – отменен. Двамата обсъждат евентуалното пренасрочване на битката през пролетта на следващата година, но като се има предвид чувствителността към контузии на “ Хеймейкъра “ вече нищо не може да бъде на 100% сигурно.

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров