
През последните месеци се появиха слухове за завръщането в клетката на бившия шампион на UFC в лека тежка категория Чъл Лидел. От своя страна “ Леденият “ не прави никакви планове, но остави вратата отворена, заявявайки, че е готов да се върне в октагона, ако му бъде направено подходящото предложение.
В неотдавнашно си интервю за MMA Tonight, Лидел заяви, че е в добра физическа форма и е готов да се бие, ако му се отдаде възможност.
“ Мислех за това, но до този момент аз нямам отговор на този въпрос. Аз съм напълно здрав, най-вероятно ще се нуждая от повече от един месец, за да вляза във форма, но засега не съм готов да дам ясен отговор. Искам да кажа, всичко зависи от офертите. Ако има някакво лудо предложение, готов съм да се бия утре.
За двубой с Чаел Сонен, това е пълна лъжа. Никога не съм искал да се бия с него. Чаел не се притеснява много от истинността на думите си. Той не се страхува да изпочава фактите. За 15 милиона долара, които Диаз иска за битка с Удли, ще изляза и ще се бия с двамата, “ – каза Лидъл.
Последната си среща Чък Лидел проведе през далечната 2010 г на турнира UFC 115, където загуби с нокаут в първия рунд от Рич Франклин.

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
За тази сума и аз съм готов 😀