Световният шампион на WBA в супер средна категория Джордж Груувс призна, че през уикенда не е гледал впечатляващата победа с нокаут на Крис Юбанк младши над непобедения до този момент Авни Йълдъръм в Щутгарт, Германия. Защото е Груувс е знаел, че Йъдълдъръм не притежава необходимите умения, за да се противопостави на Юбанк младши. Ако Джордж Груувс победи в предстоящия си двубой, тогава двамата с Юбанк младши ще се срещнат в битка най- вероятно през януари следващата година.
“ Не гледах двубоя на Юбанк младши, по- късно ми разказаха какво се е случило. Преди битката знаех кой е Йълдъръм. Този тип има твърде много недостатъци. Крис го изпрати в нокдаун в първия рунд, спечели втория и го нокаутира в третия. Това говори не за силата на Юбанк, а просто показва качеството на опонента му. Но хората са доволни от представянето на Крис. Това е добре за турнира, „ каза Груувс.
На 14 октомври на стадион Уембли в Лондон Джордж Груувс ще защитава своята титла срещу Джейми Бокс в четвъртфинален двубой от турнира Световни Боксови Суперсериии.

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров