Тони Белю официално потвърди реванша с Дейвид Хей

Бившият световен шампион на WBC в полутежка категория Тони Белю в туитър потвърди предварителната информация, че реванша с Дейвид Хей ще се проведе на 17 декември в Лондон. Разбира се, британеца го направи по особен начин, но значението на посланието е разбираемо.

“ Наистина не искам да говоря. Направих ви услуга, г-н Дейвид Хей, доволен ли сте? И сега ме остави на мира със семейството ми. Скоро ще се видим“, написа Тони Белю.

В първата битка Дейвид Хей скъса ахилесово сухожилия и след поражението се оплака от травмата, като поиска реванш от Тони Белю. Промоуторът Еди Хърн многократно заяви, че е много трудно да се разбере с тези боксьори, тъй като всеки сега се смята за страна „А“ и не е готов да направи отстъпки на другия.

Съдейки по публикуваната публикация, Тони Белю показа благоразумие и се съгласи да изпълни всички условия, за да излезе отново на ринга с Дейвид Хей през декември и да спечели много пари. Не е тайна, че реванша ще привлече много повече интерес от първата битка на тези британски боксьори.

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




1 Коментар

  1. Иво септември 20, 2017 9:33 pm  Отговор

    Хей 3.0 хахах

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *