На страницата на Кубрат Пулев във Фейсбук излезе становище относно блокирането на достъпа за закупуване на билети от страна на българските фенове от България за битката за титлата срещу Антъни Джошуа.
Всеки български IP адрес е с блокиран достъп до онлайн продажбата на билети за мача
Българите в България, които все още искат да си купят билети за мача между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа на 28-ми октомври в Кардиф, са лишени от тази възможност!
От вторник (12.09) следобед насам, всички български IP адреси, са с блокиран достъп до единствения официален сайт, оторизиран да продава онлайн пропуски за битката за световната титла в тежка категория. Става въпрос за британския stubhub.co.uk.
Въпреки че вече има останали много малко билети за двубоя на „Принсипалити стейдиъм“, линкът за онлайн продажба работи безотказно от всяка друга държава в Европа, с изключение на България.
“ Обръщам се към всички хора, които искат да ме подкрепят в мача срещу Антъни Джошуа. Днес научих за този проблем и съм много озадачен! Не искам да си мисля, че българите, които обичат бокса в България и искат да бъдат на този исторически мач, са дискриминирани нарочно! Ще направя всичко възможно тази долна постъпка да бъде коригирана веднага! Чакам ви на стадиона! 28-ми октомври, Кардиф “ , написа Пулев.
Организаторите обявиха рекордна продажба от 70 000 билета за първите 24 часа.

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Продължават с подлите номера британците! Много, много грозно! Големите демократите и радетели за човешките права пак забравиха за демокрацията и човешките права.
Не че съм тръгнал за билет но по принцип с програма за сменяне на IP адреса като Hola сигурно може да се купи ако някой от сайта иска да вземе.