Мейуедър: Избрах подходящият партньор за танц

Флойд Мейеудър в интервюто си след мача срещу Конър Макгрегър заяви, че 50- тия му двубой със сигурност ще бъде последният в кариерата му.

“ Струва ми, че успях да дам на феновете каквото искаха. Преди битката, ги уверявах, че ще завърша срещата предсрочно. Чувствах се задължен към тях след битката с Пакиао, затова реших да продължа напред и да дам на публиката шоу. Така се е и получи, “ – каза Мейеудър.

“ Конър се оказа по- добър отколкото си мислех за него преди битката. Той е труден противник, но днес бях по-добър. Дадох му няколко рунда в началото, но това беше нашият план за битката. Исках да го заставя да работи, да хвърля удари и, ако е възможно, да разтегна битката. В MMA срещите са по 25 минути, след 25- та минута той започва да се уморява, “ – добави Мейуедър.

“ Бих искал да благодаря на всички ирландски фенове и на публиката по целия свят, които гледаха тази битка. Победата е победа и няма значение как е постигната. Роки Марчиано е легенда. Надявам се също така да вляза в Световната боксова зала на славата някой ден. Определено това беше последната ми битка. Това е сигурно. Днес избрах подходящия партньор за танц. Конър, ти си дяволски корав шампион, „ – заключи Мейуедър.

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




2 коментара

  1. animsaj август 27, 2017 12:32 pm  Отговор

    Лъжливото овчарче спечели над $100 млн. в последния си мач. Няма за кога да се доказва като честен, по-важни му бяха парите, че хазарта му ги беше привършил.
    Фен съм на Конър, но логиката възтържествува. Смятам, че Конър имаше само един шанс – да се изцеди още в първите 1-2-3 рунда, не да следва непривичния му боксов формат, защото само в тях имаше преимуществото на силата и младостта. Оттам нататък Майското време беше в свои води.

  2. дидо август 27, 2017 10:58 am  Отговор

    Не не ни даде каквото обещаваше, пак си следваше дефанзивната тактика до края чакайки противника без опит и никога неиграл 12 рунда да се умори. Но определено ни излъга, че ше се хвърлиш и ще се биеш от рунд 1. Поредният му посредствен мач, такмтически надигра съперника, но до там. Може да прозвучи глупаво, но тоя как е толкова издръжлив на 40 години, какви ли стимуланти взима, не е от голяма подготовка.

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *