Антъни Джошуа и Кубрат Пулев се договориха за двубой

Екипите на световният шампион на IBF, WBA и IBO в тежка категория британския Антъни Джошуа и задължителен претендент за титлата на IBF Кубрат Плюов са постигнали споразумение за провеждането на двубой – така че промоутърски търг няма да е необходим. Това твърди американския журналист от ESPN Дан Рафаел.

Въпреки че официално датата и мястото на битката Джошуа – Пулев все още не са обявени, се очаква този мач да се проведе на 28 октомври в Кардиф, но също така има възможност двубоят да се проведе в Лас Вегас.

В края на тази седмица Еди Хърн, промоутърът на Джошуа, ще бъде в Лас Вегас, където ще присъства на битката между Флойд Майуедър и Конър Макгрегър, в чиято карта неговият клиент Нейтън Клевърли ще защитава титлата си срещу Баду Джак. Хърн ще се срещне с представители на MGM Grand, за да им предложи да проведат битката Джошуа – Пулев.

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




3 коментара

  1. Между редовете август 22, 2017 3:06 am  Отговор

    Имайки предвид гражданския конфликт в щатите, който набира все по-голяма сила, има вероятност да използват Джошуа, за да повдигне допълнително духа на тъмнокожите.Вероятно в техните очи той е „100% победител“, а ние пък ще се надяваме да бъде изненадан 🙂

    • Ангел август 22, 2017 4:13 am  Отговор

      А може би, точно заради това, двубоят ще бъде в Кардиф :))

  2. ivan август 21, 2017 11:47 pm  Отговор

    Няма връщане назад!

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *