
Поставения под номер пет в ранглистата на UFC в лека тежка категория Волкан Йоздемир, който на турнира UFC 214 в Анахайм ще се срещне с британския нокаутьор Джими Манува, е готов да направи още по- сериозно впечатление и след това да се бие за титлата.
“ Всичко, което се случва с мен в момента е, като в сън, „ – каза швейцарския боец пред MMA Fighting. “ Но в действителност, свърших много работа, която хората не виждат. Аз наистина тренирах усилено през последните няколко години, в резултат на което постигнах успех. Винаги съм мечтал да стане шампион на UFC, а сега това се превръща в реалност за мен.
Хората се съмняваха в мен, като се започне с първата ми битка в UFC, и продължаваха да се съмняват, когато излязох да се бия с Миша Циркунов. Очаквам, че ще се съмняват, когато изляза да се бия с Джими Манува, но съм щастлив, защото знам, че тази среща ще промени мнението за мен.
Разбира се, Манува е много опасен човек и добър боец – той с право се нарежда на трета позиция в ранглистата, но това не ме засяга. Аз съм уверен в моите възможности и знам какво мога да направя с него. Всичко, което трябва направя е да го нокаутирам.
Искам да се бия за титлата възможно най-скоро. Искам да бъда най-бързо развилата се в спорта надежда, а може би и в историята. Бих се с шестия в ранглистата, а след това се бих с най- голямата надежда в дивизията. Хората казваха, че Циркунов е на два мача от битка за титлата. Сега ще се бия с втория в ранглистата и победа над него ще бъде голямо постижение. Единственото нещо, което искам е да нокаутирам Джими Манува. „

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров