Боб Аръм: От лагера на Ригондо не са свързвали с нас за двубой с Ломаченко

Световният шампион на WBO в категория супер перо Василий Ломаченко ще защитава титлата си в двубой срещу Мигел Мариага на 5 август в Лос Анджелис.

Още преди официалното обявяване на тази среща, в социалните мрежи се говореше за двубой между Ломаченко и Гилермо Ригондо. Но в тази битка основната спънка е тегловата категория, тъй като украинеца няма намерение да слиза под 59 кг., а Ригондон предлага да се бият в междинна категория до 56, 7 – 58 кг.

Егис Климас, мениджър на Ломаченко посъветва представителите на кубинеца, да се свържат с Top Rank, за да обсъдят въпроса. Но, както се оказа, от лагара на Ригондо не са потърсили никакъв контакт с Боб Арън,

“ Не имало е контакт. Те знаят номера ми и можеха да ми се обадят. Ние се интересуваме от тази среща, но не е необходимо да изпращат туитове, а след това да искат пет милиона хонорар, “ – каза Арум.

В един момент преди време Ригондо работеше с Боб Аръм и много често между тях бяха обтегнати отношенията.

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




1 Коментар

  1. Иво юли 13, 2017 9:13 pm  Отговор

    Риго прие да се бие с Лома в неговата категория преди да обявят боя с Мориага 🙂
    А Аръм е известен само с лъжи 😀

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *