
Ариел Хелвани, който е един от най- известните журналисти в света на MMA, получи забрана от Showtime Sports, да отразява пресконференциите на двубоя между Флойд Мейеудър младши и шампиона на UFC в лека категория Конър Макгрегър.
Хелвани потвърди, че няма да работи за Showtime Sports, защото от UFC лично са поискали да бъде изтеглен от участие в събитието.
Във вторник се проведе първата пресконференция за двубоя Мейуедър – Макгрегър в Staples Center в Лос Анджелис, Калифорния.
В следващите четири дни Майуедър и Макгрегър ще пътуват до четири различни града, за да популяризират срещата си, която ще бъде една от най-големите битки в историята на бойните спортове.
Първата пресконференция се проведе в Лос Анджелис, а следващите три ще бъдат в Торонто, Бруклин и Лондон.
Хелвани трябваше да представи на живо всички пресконференции, но поради желанието на UFC това вече няма да е така.

Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Сега сигурно ще скочат от организации в негова защита заради произхода му.
Мамка му, Дейна е направил комунизъм, шибан пумияр