Дейна Уайт: На Крис Жустино не й беше лесно в UFC

Не можем да кажем, че шефовете на UFC някога са били в добри отношения с Крис Жустино (17-1 ММА), но ръководството на компанията смята, че винаги има възможност всичко да се оправи.

Сега усилията на компанията са насочени Киборга най-накрая да се бие за колана в категория перо през следващия месец. Президентът на UFC Дейна Уайт се опитва да не повтарят грешките от миналото.

“ На нея не й беше лесно в UFC. Тя очевидно не бешее ентусиазирана от всичко, което беше казано и направено. И най-малкото, което можем да направим за Крис Жустино е да й дадем двубой за титлата, „ каза Уайт.

Първоначално за вакантната титла на UFC в категория перо Жустино трябваше да се бие с Меган Андерсън (8-2 ММА), която обаче се оттегли от двубоя, и ще бъде заменена от Тоня Евинджър (18-6 ММА).

“ Доволен съм, че Тоня Евинджър се съгласи да се бие с Крис Жустино. Тя е много опитна, сериозна и корава. Тя е най- добрата съперничка за Киборга в момента. Ще бъде интересно, „ – заключи шефа на организацията.

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *