Бившият властелин в лека тежка категория Сергей Ковальов (30-1-1, 26 КО) не само иска да победи шампиона на WBA \ WBO \ IBF Андре Уорд (31-0, 15 КО), с когото ще проведе реванш на 17 юни в Лас Вегас, но и да го нокаутира.
“ Аз не уважавам Андре Уорд. Искам да го нокаутирам. Искам да унищожа този човек като боксьор, като шампион. За мен той не е истински шампион. Той е фалшив шампион. Той живее със статуса на шампион. Той е фалшив шампион. Той вярва, че ме е победил и сега се опитва да убеди хората в победата си. Това не е правилно. За мен това не е редно, „ каза Ковальов пред SecondsOut.

=======================================================================
Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Големи думи не хвърляйте! Както казах ,за Руснака съм! Но бокса не е само добра кондиция,а ,,божия даденост! Изгледайте срещата им колкото е необходимо…!Анализирайте безпристрастно и внимателно, не като бой а като бокс! Ако не намирате разлика ,значи вие си харесвате файтърските боеве както всички ние на младини ,и не сме дорасли за голямото изкуство!
Специално за Иво!
Иво ,изгледай целия мач,колкото и скучен да ти е! Иначе след 20 г. така или иначе ще го гледаш с друго око!Опитай се да намериш победата и загубата! Това е голям тест,а ми се струва че ти доста добри коментари започна да пишеш !Въпреки че си емоционален ,си сдържан и не праволинеен и се развиваш !
Аз също се опитвам да се развивам в тази наука цял живот! В Бокса няма таван! Всяко ново поколение предлага изненади и разочарования,но винаги нещо различно.
Аз не познавам някой велик шампион да прилича на друг! Всеки е себе си и ако сега плюем Уорд заради лошата му проява (а и на Ковалев също) то те са написали със златни букви своите си имена в историята на спорта!
Някога няма да ги мразите а ще ги разбирате,надявам се! Напрежението според голямо отколкото можем и да си го помислим!
И знайте..! В бокса загубата е по тежка от тази във всеки друг спорт на Планетата!
Няма преглъщане! Който успее и продължи ,Той е ..много много силен! Заслужава вашето уважение!
Ще го гледам другата седмица със сигурност и ще видя дали ще преусмисля победителя тогава я дадох за Уорд с 7 на 5 рунда но със сигурност Уорд яде повече бой от Ковальов 🙂 имаше едни три рунда къде бяха много оспорвани тях и трите ги дадох за Уорд аз така правя като съм за някой и такива равностойни рундове не му ги давам 🙂 Но наистина е малко странно да биеш някой с джеб в тялото и някакви шамарчита все пак това не е аматьорски бокс… Да по технични боксьор е Уорд но вкара по слаби удари….
Реванша обещава да е по интересен
За мен лично Ковальов спечеки първия двубой и то не само с една точка разлика. Очаквах втория двубой да се развие по същия начин. Гледал съм всички открити тренировки на Ковалов през последните няколко години, но никога не съм виждал в така форма. Както движение, наистина съм впечатлен. И работата в тялото по- време на лапите и сянката. Смея да твърдя, че Ковальов ще нокаутира Уорд.
Няма шанс срещу Божия син! Хмащам се на бас,с който иска!!
Минчо, не е божи син, а съдийски син. Подариха му победата в 1-я мач, но сега ще бъде брутално разпилян. Гаранция.