Преди малко в Арена Армеец в София, България бронзовият медалист от Олимпийските игри в Лондон 2012 г. Тервел Пулев ( 3- 0, 3 КО ) продължи с успешно си представяне на професионалния ринг. Той записа лесна и бърза победа над полския гастрольор Якуб Войчик ( 8 – 19 – 2, 4 КО ) с технически нокаut в третия рунд. Поляка, който боксираше с обрате гард излезе като замяна на първоначалния съперник на Пулев, французина Мустафа Хамиче.
Пулев имаше превъзходство през целия двубой. Той свали съперника си на два пъти в нокдаун, в първия и третия рунд. Преди рефера да спре побоя.

========================================================
Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Тервел ще се бие след 2 дни , но няма да е в галавечер на Зауерланд.http://boxrec.com/calendar.Някой има ли инфо, кви са тия промоутъри и дали някъде ще може да го гледаме?
Промоутъра е украинец който живее в Германия и предния път се би в негова гала уж и Спас Генов щеше да е там но са го извадили от картата…. Ако ти се гледа 25 евро е най-скъпия билет 🙂 Тия до сега не са предавали гали в нета като Youtube,Facebook така че няма да се гледа а не е много трудно една камера и нет трябва 😀
В този мач не ми хареса ,че Тервел пропусна чисти удари от съперник от такава класа..Не говори добре за защитата му !
Искам да се бия с някой от братята Сефери 🙂