Томаш Адамек ще се бие със Соломон Хаумоно на 24 юни

Първият съперник на бившия световен шампион в две теглови категории 40-годишният поляк Томаш Адамек (50-5, 30 КО), при неговото завръщан на боксовия ринг ще стане 41-годишният новозеландец Соломон Хаумоно (24-3-2, 21 КО).

Двубоят между Томаш Адамек и Соломон Хаумоно се проведе на 24 юни в Гданск, Полша.

“ Планинеца “ не се е боксирал от април миналата година, когато загуби след като беше брутално нокаутиран от Ерик Молина. От своя страна Хаумоно също беше брутално нокаутиран от настоящия световен шампион на WBO в тежка категория Джоузеф Паркър през юли миналата година.

В предстоящата гала- вечер в Гданск Матеуш Мастернак ще се бие с Исмаил Силах, а бившия световен шампион на WBO в полутежка категория Кшиштоф Гловацки ще направи завръщане на ринга след миналогодишното си поражение от Александър Усик. Неговия съперник все още е неизвестен.

.

=============================================================

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *