
Нейт Диаз (19-11 ММА) си е все същият от първия ден в UFC. Дори и когато той спечели най- много пари в своята кариера за последните си два мача, които бяха едни от най- успешните предлатени събития в историята на UFC, срещу Конър Макгрегър, вие не бихте видели Стоктънския побойник облечен в нови скъпи поръчкови костюми.
“ Хората, които третират ММА като бизнес, облечени в костюми, които се държат по определен начин, като Тайрън Удли и Стивън Томпсън – те са толкова скучни, “ заяви Диаз за Мартин Роджърс от USA Today. “ Вие, момчета, които се държите по определен начин си мислите, че трябва да се държите така, за да бъдете професионалисти, но най-добрият пример за професионални бойци сме двамата с брат ми Ник. “
Нейт и Ник се придържат към своите корени, държейки се изключително земно и човешки, което им спечели уважението на феновете и хиляди последовали в социалните мрежи.

====================================================================
Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров