Даниъл Кормие: Антъни Джонсън няма да издържи 25 минути в моя ритъм

Шампионът на UFC в лека тежка категория Даниъл Кормие (18-1 ММА) сподели своето мнение за бъдещия си съперник страховития Антъни “ Тътена “ Джонсън (22-5 ММА), с когото ще се срещне на 8 април на UFC 210.

“ Той удря силно. Той притежава истинска ударна мощ в ударите си. Но работата не е само в това, че той притежава тежки удари, а че той го прави много бързо. Опонентите не са готови за скоростта му.

Издръжливостта е неговата слабост, защото той влага много усилия в ударите. Аз не знам дали той ще успее да издържи пет рунда в моя ритъм. Моят ритъм – не е разходка в парка. Аз не познавам много хора, които биха могли да се справят с такова темпо в продължение на 25 минути, “ – каза Кормие в интервю за Sherdog.

========================================================================

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *