Тази сутрин в Hialeah Park Racing and Casino в Маями световния шампион на WBA в лека средна категория Ерисланди Лара (24-2-2, 14 KO) нокаутира в 4- тия рунд Юри Форман (34-3, 10 KO). След два тактически рунда, Лара свали Форман в нокдаун в третия рунд, въпреки че това беше чисто подхлъзване. Но нямаше никакво съмнение около нокаута в четвъртия рунд. Лара свали с тежък ляв ъперкът Форман, който не беше способен да продължи мача.
След края на срещата, Лара предизвика Генади Головкин и Канело Алварес.
В същата гала- вечер в подгряващ двубой бившия световен шампион на WBC в супер средна категория Антъни Дирел (29-1-1, 24 KO) постигна победа с технически нокаут в шестия рунд над унгареца Норберт Немешепети (24-4, 17 KO).










=================================================================
Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Доколкото си спомням предизвика и Андраде, а Дирел може да го пуснат на Смит тая карта беше само мисмачове поне Лава направи красив нокаут да не ме е яд че не съм спал цяла вечер.
Само Форман съм виждал да нокаутира по 5 човека на вечер истински изруд
Лара може да бъде включен в галата между Головкин и Джейкъбс. След като ГГГ нокаутира Джейкъбс, да може да нокаутира и Лара.:))