Мачът между Луис Ортис и Александър Устинов отново се провали

Провеждането на задължителният двубой на WBA в тежка категория между “ временния “ шампион на WBA в тежка категория ( + 90, 7 кг ) Луис Ортиз (25-0, 22 КО) и Александър Устинов (33-1, 24 КО) се провали за втори път. Според представителя на Устинов, Влад Хрюнов, Ортиз е пропуснал крайният срок да подпише своята част от договора след като промоутърската компания “ Мир бокса “ спечели промоутърския търг организиран от WBA на 15 август, който им дава правото да организират мача.

Срещата между Ортиз и Устинов първоначално беше планирана да се проведе в картата на Канело – Смит на 17 септември в Далас. Ортиз отказа да се споразумее и вместо това откупи правата си от Golden Boy. Имаше слух, че срещата ще се проведе в картата Ковальов- Уорд.

ortiz-ustinov

========================================================================

Направете дарение, и подкрепете съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




7 коментара

  1. Иво септември 6, 2016 1:19 am  Отговор

    То в тежка в момента няма голям избор на кой да си фен повечето са дървета… И Хей харесвам, но само на ринга извън него ми е падна в очите… Тоя Джордж Ариас ми допадна ама той направи 5 мача и изчезна, Оскар Ривас също ама той горкия има проблеми с очите и едва ли ще може да се бие извън Канада. Изу Угоно ми допада че има силен удар но не бих казал че блести с друго но на сегашното ниво може да постигне доста.

  2. Митко септември 6, 2016 12:53 am  Отговор

    Иво е фен на Ортиз и го брани със зъби и нокти.

  3. Иво септември 6, 2016 12:47 am  Отговор

    Испански не знам че да съдя от повече… От това което съм видял и чел тука съм си изградил мнение

  4. Vasil септември 6, 2016 12:24 am  Отговор

    от едно интервю ли съдиш за Ортиз бе ти не си добре

  5. Иво септември 5, 2016 6:32 pm  Отговор

    Хрюнов щом е намесен не е ясно кой играе мръсно. На Ортиз съм му гледал едно интервю преведено на английски и съм с положително мнение за него отнася се с уважение към всички няма траш толк

  6. Митко септември 5, 2016 6:25 pm  Отговор

    Тая чернилка и тя вземе да играе мръсно. Не очаквах от него такива неща. Мислих го за сериозен тип.

  7. Иво септември 5, 2016 4:29 pm  Отговор

    И тука стана сапунка

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *