Бившият световен шампион на IBF в тежка категория ( + 90, 7 кг ) американеца Чарлз Мартин (23-1-1, 21 КО) е бил прострелян в предмишницата и в момента се намира в болница.
Инцидентът е станал в центъра на Лос Анджелис, където двама мъже са влезли в спор с боксьора. Скоро словесния конфликт се превърнал в престрелка, като един от мъжете започнал стрелба, той обаче пропуснал и избягал. Мартин се качил в колата си и тръгнал да преследва нападателите си, но се блъснал в стълб. След това, нападателите се върнали и стреляли отново, този път ранили Мартин в предмишницата, а след това вече изчезнали окончателно.
Журналисти са успели да се свържат с Чарлз, който твърди, че живота му е спасен от служителите на реда, пристигнали на мястото, когато той вече е бил загубил много кръв. В същото време, Мартин казва, че той не се опитвал да преследва стрелците, а по- скоро да избяга от тях.
“ Трябва да изкажа уважението си към силите на реда. Те ми спасиха живота. “ каза Чарлз Мартин.

=========================================================================
Направете дарение, и подкрепете съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
За каквото и да е станало положението е антиконти 😀
сигурно са го бъзнали за нелепата игра срещу Джошуа
:)))) Е ,може и да са обсъдили темата :))
По логично ми се струва да е бягал от тях все пак са били въоръжени.