Един от основните претенденти за шампионската титла на UFC в лека категория Хабиб Нурмагомедов се обърна към президента на UFC Дейна Уайт с молба да му бъде предоставена възможност да помогне на шампиона на UFC в лека категория Еди Алварес да се отърве от чувството за безпокойство от притежанието на шампионския пояс.
“ Здравейте, г- н Дейна Уайт, вашия човек Еди Алварес не спи много добре, не се наслаждава на своя пояс. Дайте да му помогна да се успокои. “ написа Нурмагомедов.
Нурмагомедов се намира на # 1 в ранглистата а лека категория и най- вероятно той ще бъде следващия съперник на Еди Алварес, който завоюва шампионската титла на 7 юли след като нокаутира бившия шампион Рафаел Дош Аньос в първия рунд.

======================================
Направете дарение, и подкрепете съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров