Мат Браун : Здравословните проблеми за Кимбо започнаха след неговото завръщане от Лондон

Бившият шампион на WEC Майк Браун, коментира здравословното състояние на своя близък приятел Кевин “ Кимбо “ Слайс.

“ Кимбо не се чувстваше добре през последния месец. „
каза Майк. “ При завръщането си от Лондон, където беше на медийно турне, той хване нещо като пневмония. След това започнаха неговите проблеми със здравето. По- специално с жлъчката. Не знам всички подробности, но усещах, че Кимбо не се чувства много добре.

След мача си с Дада 5000, Кевин нямаше никакви здравословни проблеми. Проблемите му започнаха, след като той се върна от Лондон. Той не изглеждаше добре, посъветвах го да се откаже от планирания за юли двубой. Кимбо се съгласи. Само че не знам дали той е разговарял за това с ръководството на Bellator. „

Легендата Кимбо Слайс почина на 7 юни на 42 годишна възраст.

Kimbo-Slice-Rest-in-Peace

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:

If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

Square Donate Button




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *