Бившият четирикратен световен шампион Ейдриън Брунър беше арестуван за втори път през този месец… този път боксьорът е задържан в Охайо заради безрасъдно шофиране.
Шерифът от Хамилтън каунти потвърди, че 26 – годишният скандалджия е бил задържан тази сутрин в 10: 19.
Той е отведен в близкия участък, където е сниман… втората такава снимка за последните седмици.
В момента Брунър се намира зад решетките в Охайо, където ще престои през следващите 10 дни, за да излежи присъдата си заради предишно нарушение.
Ето какво се знае… Брунър е осъден на 6 месечен изпитателен срок през юли 2015 г, заради шофиране в нетрезво състояние по- време на който е арестуван и по- време на който казва на арестувалия го полицая, че е супер богат и известен.
Според документите Брунър е нарушил изпитателния срок през ноември 2015 – и е осъден на 10 дни затвор.
Брунър се появи тази сутрин в съда, където се призна за виновен за нарушаване на изпитателни срок и официално започна неговата 10 дневна присъда.

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:
