Еди Хърн каза за Boxing News, че двубоят между Антъни Джошуа и Чарлз Мартин може да бъде обявен в рамките на 48 часа, и потвърди, че сблъсъкът е бил предложен на световния шампион на IBF.
“ Ако Чарлз Мартин иска да се бие на 9 април, тогава може да го има. „ каза Еди Хърн. “ Ако ти се отдаде възможност да се боксираш за световната титла в тежка категория тогава ще трябва да го обмислиш сериозно, независимо дали си участвал в пет, 10, 15, 25 или 100 срещи. “
“ Вижте, ако Антъни се бие Мартин тогава това ще бъде голям риск. Голям, защото колко добър е той [ Мартин ] наистина? Ние не знаем. Той изглежда добър но дали е изключителен? Той може да се окаже един блестящ левичар. И колко добър е Джошуа? Понякога не може да спечелите. Има някои хора, които казват “ Джошуа е на световно ниво „, докато други, и те са една малка част, казват Джошуа все още не е готов. “
“ Решението в крайна сметка принадлежи на Антъни Джошуа и неговия треньорски щаб. „ продължава Хърн. “ Но ако те наистина вярват, че той може да победи Чарлз Мартин това е което има значение. Не се притеснявайте за титлата, и това, до което води. Тревожете се за Мартин. Може ли да го победи? Ако може, тогава нека да го направим и да се тревожим за останалото по-късно. „
Хърн също така потвърди, че елиминаторния двубой на IBF, който им беше предложен срещу Карлос Такам не е бил одобрен от санкциониращия орган, защото ситуацията с техния водещ претендент Еркан Тепе, който даде положителна допинг- проба след победата си над Дейвид Хей, остава неизяснена.

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

Тоя всеки ден различни неща говори ???
Претендентът ще бъде фаворит на букмейкърите..
Ем искат, ем не. ем ще го бият ем е опасен, ем сърби ем боли::) Няма угодия