Президентът на UFC Дейна Уайт заяви, че реванша между шампионката в категория петел ( до 61, 2 кг ) Холи Холм ( 10 – 0 ) и Ронда Rose ( 12 – 1 ), ще се състои. Но той не даде конкретен отговор на въпроса кога това ще се случи.
Припомняме, че на UFC 193, шоуто се проведе на 15 ноември в Австралия, Роуси сензационно беше нокаутирана от Холм във втория рунд.
“ Мисля, че ако ние не организираме реванш, двамата с Лоренцо Фертит може спокойно да се откажем от промоуторския си лиценз. „ каза Уайт.“ Да, тази среща ще се проведе. Не знам кога, но ние ще я организираме. „
“ Ронда Роуси нямаше загуба, тя издигна спорта на друго ниво. На нея й трябваха само 14 минути и 30 секунди, за да се справи с най-добрите съперничкии в света. Холи е съгласена, че Ронда заслужава да получи реванш и ние със сигурност ще решим този въпрос. „
“ Винаги са сравнявали Ронда с Майк Тайсън, който също имаше аурата на непобедим. Ронда беше Тайсън женския в MMA. И това сравнение е още по-вярно, в момента, когато тя загуби. Защото, когато тя загуби, всички бяха шокирани. Сто милиона човека говореха за това в социалните медии, и аз съм убеден, че след тази среща Ронда стана още по- голяма звезда, отколкото преди поражението си. „
Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

