Бившият UFC боец Чаел Сонен ( 28 – 14 – 1 )неочаквано реши да атакува словесно временния шампион на UFC в категория перо Конър Макгрегър ( 18 – 2 ).
Той публикува в своя Twitter поредица от съобщения, опитвайки се предизвика ирландеца на словесен дуел и разкритикува начина му на обличане.
“ Конър, обадиха се от библиотеката, за да им върнеш сборник с мои цитати.“ написа Сонен. “ Човек, който носи слънчеви очила в закрито помещение и обувки без чорапи, не може да си мери пишката с Лошото Момче. Една сцена, два микрофона. Да го направим благотворително. Ще се нуждаеш от повече евтино уиски, за да надприказваш оригинала. Следващият ти съперник трябва да стане човекът, който ти е продал тези ужасни костюми. Всеки път, когато те видя в нов костюм, аз знам, че някоя баба е останала без покривка. Изглеждаш така, сякаш главата ти е намазана с фъстъчено масло и след това си спал в една стая, пълна с гладни кучета. Бащата ти все още ли ти връзва вратовръзката? “
Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

