Дионтей Уайлдър : Брайънт Дженингс не е на моето ниво

Световният шампион на WBC в тежка категория ( + 90, 7 кг ) Дионтей Уайлдър ( 35 – 0, 34 КО ) критикува своя сънародник Брайънт Дженингс ( 19 – 1, 10 КО ).

Преди седмица се появиха усилени слухове, че през януари Уайлдър може да се изправи срещу Дженингс.

“ Брайънт Дженингс е онези хора, които се интересуват само от парите, а не и от предоставения им шанс. Той знае, че не може да ме победи. Аз имам много повече качества от него. Срещу Кличко той доказа, че може да се бори, за да оцелее, но само с това няма как да се стане световен шампион, трябва и да се побеждава. Но той е от американските ми съперници, които мога да срещна някои ден. “

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:

If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

Square Donate Button




2 коментара

  1. Васко октомври 10, 2015 6:45 pm  Отговор

    Ми прав е, Дженингс е гола вода, иска само кинти, затова отказа да се бие с Луис Ортис, заради парите

  2. ludmil октомври 10, 2015 6:32 pm  Отговор

    И тоя тип има ебати странната логика. Айде Поветкин да му чупи главата, че ми омръзна да му чета глупавите изказвания

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *